Reklamace

V případě, že zboží, které jste od nás obdrželi, je vadné, nefunkční či poškozené, oznamte zjištěné vady co nejdříve prodávajícímu e-mailem na adresu info@umela-kozesina.com.

Případně telefonicky nebo písemně na adresu uvedenou níže.

  • Vadné nebo poškozené zboží bude vyměněno po vzájemné dohodě a po zaslání reklamovaného zboží na naši adresu na náklady odesilatele. NE NA DOBÍRKU
  • Zboží musí být dodáno kompletní tak, jak bylo převzato od prodávajícího.
  • Ke zboží musí být přiloženy veškeré listiny, které nakupující se zbožím obdržel. Postačí ofocené kopie.
  • Nezapomeňte na sebe uvést kontakt (nejlépe telefonický) pro případné upřesnění.
  • Prodávající se zavazuje informovat zákazníka o vyřízení reklamace nejpozději do tří pracovních dnů od obdržení reklamace.
  • Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.
  • Záruční doba je 24 měsíců.

Možnost výměny zboží

Pokud zboží nevyhovuje plně Vašim požadavkům, nabízíme Vám možnost zboží vyměnit. Zboží bude vyměněno po vzájemné dohodě a po zaslání zboží (nebo po osobním doručení) na naši adresu.

NE NA DOBÍRKU

Zboží musí být dodáno neporušené a nepoužité, jak bylo převzato od prodávajícího a schopné dalšího prodeje. Se všemi listinami, jako je faktura, paragon.

Možnost výměny zboží se nevztahuje na zboží, vyzvednuté osobně v prodejně, či stánku a na zboží šité na míru (na zakázku).

Možnost vrácení zboží

Pokud zboží nevyhovuje plně Vašim požadavkům, nabízíme Vám možnost zboží do 14 dnů od převzetí vrátit.

Zboží bude přijato po vzájemné dohodě a po zaslání zboží (nebo po osobním doručení) na naši adresu.

NE NA DOBÍRKU

Zboží musí být dodáno neporušené, NEPOUŽITÉ a NEPRANÉ a nerozbalené, tak jak bylo převzato od prodávajícího a schopné dalšího prodeje! Se všemi listinami, jako je faktura, paragaon.

Možnost vrácení zboží se nevztahuje na zboží, vyzvednuté osobně v prodejně, na stánku a na zboží šité na míru (na zakázku).

Reklamační adresa

Taťána Gürthová
Bílinka 19
410 02 Bílinka